Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Account information
te: ఖాతా సమాచారం

en: Lithuanian
te: లిథుయేనియన్

en: An error has occurred.
te: ఏదో లోపం దొర్లింది.

en: Ukrainian
te: ఉక్రేనియన్
