Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Email
tr: E-posta

en: English
tr: İngilizce

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: German
tr: Almanca

en: Polish
tr: Lehçe

en: Russian
tr: Rusça

en: Account information
tr: Hesap bilgisi

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: Lithuanian
tr: Litvanyaca

en: An error has occurred.
tr: Bir hata oluştu.

en: Ukrainian
tr: Ukraynaca

en: Entities
tr: Nesneler (entity)

en: Format settings:
tr: Biçimlendirme ayarları
