Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Update
vi: Cập nhật

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Account information
vi: Thông tin tài khoản

en: An error has occurred.
vi: Đã xảy ra lỗi.

en: Format settings:
vi: Thiết lập định dạng:
