Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Statistics
af: Statistieke

en: English
af: Engels

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: German
af: Duits

en: Polish
af: Pools

en: Russian
af: Russies

en: Account information
af: Profielinligting

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: Ukrainian
af: Ukrainees
