Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Update
be: Абнавіць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: English
be: Ангельская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: German
be: Нямецкая

en: Polish
be: Польская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Account information
be: Інфармацыя што да рахунку

en: Lithuanian
be: Літоўская

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.

en: Ukrainian
be: Украінская

en: Format settings:
be: Наладкі фармата:
