Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Email
bn: ইমেইল

en: English
bn: ইংরেজী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: German
bn: জার্মান
