Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Statistics
bs: Statistika

en: English
bs: Engleski

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
