Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Number of blocks
ca: Número de blocs

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Email
ca: Correu electrònic

en: English
ca: Anglès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: German
ca: Alemany

en: Polish
ca: Polonès

en: Russian
ca: Rus

en: Account information
ca: Informació del compte

en: Authorization
ca: Autorització

en: Lithuanian
ca: Lituà

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: Ukrainian
ca: Ucraïnès

en: Entities
ca: Entitats

en: Format settings:
ca: Paràmetres del format:
