Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Account information
dz: རྩིས་ཐོའི་བརྡ་དོན།

en: Lithuanian
dz: ལི་ཐུ་ཡ་ནིཡན།

en: Ukrainian
dz: ཡུཀ་རའི་ནི་ཡཱན།
