Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Account information
el: Πληροφορίες λογαριασμού

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Entities
el: Οντότητες

en: Format settings:
el: Ρυθμίσεις μορφής:
