Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Update
fil: Gawing bago

en: English
fil: Ingles

en: German
fil: Aleman

en: Account information
fil: Impormasyon ukol sa akawnt

en: An error has occurred.
fil: May maling naganap.
