Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
sv: Avlýs

en: Language
sv: Mál

en: Edit
sv: Broyt

en: Settings
sv: Setingar

en: Update
sv: Dagfør

en: Statistics
sv: Hagtøl

en: English
sv: Enskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: German
sv: Týskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Account information
sv: Kontukunning

en: Lithuanian
sv: Litavskt

en: An error has occurred.
sv: Ein feilur kom fyri.

en: Ukrainian
sv: Ukrainskt
