Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Russian
gu: રશિયન

en: Account information
gu: ખાતાની માહિતી

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.
