Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Number of blocks
ja: ブロック数

en: Settings
ja: 設定

en: Update
ja: 更新

en: Statistics
ja: 統計

en: Email
ja: メール

en: English
ja: 英語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: German
ja: ドイツ語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Account information
ja: アカウント情報

en: Authorization
ja: 承認

en: Lithuanian
ja: リトアニア語

en: An error has occurred.
ja: エラーが発生しました。

en: Ukrainian
ja: ウクライナ語

en: Entities
ja: エンティティ

en: Format settings:
ja: フォーマットのセッティング。
