Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: English
ka: ინგლისური

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: German
ka: გერმანული
