Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Email
nl: E-mail

en: English
nl: Engels

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: German
nl: Duits

en: Polish
nl: Pools

en: Russian
nl: Russisch

en: Account information
nl: Account-informatie

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:
