Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Update
nn: Oppdater

en: English
nn: Engelsk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: German
nn: Tysk

en: Polish
nn: Polsk

en: Russian
nn: Russisk

en: Account information
nn: Kontoinformasjon

en: Lithuanian
nn: Litauisk

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd

en: Ukrainian
nn: Ukrainsk
