Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Number of blocks
pl: Liczba bloków

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Statistics
pl: Statystyki

en: English
pl: Angielski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: German
pl: Niemiecki

en: Polish
pl: Polski

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Account information
pl: Dane konta

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Entities
pl: Encje

en: Format settings:
pl: Ustawienia formatu:
