Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Statistics
fa: آمار

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: English
fa: انگلیسی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: German
fa: آلمانی

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

en: Format settings:
fa: تنظیمات ورقهت:
