Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Update
ro: Actualizare

en: Statistics
ro: Statistici

en: Email
ro: email

en: English
ro: Engleză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: German
ro: Germană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Russian
ro: Rusă

en: Account information
ro: Informaţii de cont

en: Lithuanian
ro: Lituaniană

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: Ukrainian
ro: Ucraineană

en: Entities
ro: Entități

en: Format settings:
ro: Setări format:
