Uptolike share buttons (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Email
ur: ای میل

en: English
ur: انگریزی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: German
ur: جرمن

en: Polish
ur: پولش

en: Russian
ur: روسی

en: Lithuanian
ur: لیتھوانی

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔

en: Ukrainian
ur: یوکرینیائی
