Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Account information
am: የመለያ መረጃ

en: Lithuanian
am: ሊቱዌንያንኛ

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።

en: Ukrainian
am: ዩክሬንኛ
