Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: English
ar: إنجليزية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: إسبانية

en: German
ar: ألمانية

en: Polish
ar: بولندية

en: Russian
ar: روسية

en: Account information
ar: معلومات الحساب

en: Lithuanian
ar: ليتوانية

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: Ukrainian
ar: أوكرانية

en: Entities
ar: الكيانات

en: Format settings:
ar: إعدادات التنسيق:
