Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Number of blocks
da: Antal blokke

en: Settings
da: Indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Statistics
da: Statistik

en: Email
da: E-mail

en: English
da: Engelsk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: German
da: Tysk

en: Polish
da: Polsk

en: Russian
da: Russisk

en: Account information
da: Konto

en: Authorization
da: Godkendelse

en: Lithuanian
da: Littauisk

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.

en: Ukrainian
da: Ukrainsk

en: Format settings:
da: Formatindstillinger:
