Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Update
gl: Actualizar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Email
gl: Correo electrónico

en: English
gl: Inglés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: German
gl: Alemán

en: Polish
gl: Polaco

en: Russian
gl: Ruso

en: Account information
gl: Información da conta.

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: Ukrainian
gl: Ucraniano

en: Entities
gl: Entidades

en: Format settings:
gl: Opcións de formato:
