Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Lithuanian
ml: ലിതുവാനിയന്‍

en: An error has occurred.
ml: ഒരു പ്രശ്നം സംഭവിച്ചിരിക്കുന്നു.

en: Ukrainian
ml: ഉക്രേനിയന്‍
