Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Update
mr: अपडेट

en: Email
mr: ईमेल

en: English
mr: इंग्लीश

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: German
mr: जर्मन

en: Russian
mr: रशियन

en: Account information
mr: खाते सुचना

en: Lithuanian
mr: लिथुनेनियन

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन
