Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Number of blocks
ta: தொகுதிகள் எண்ணிக்கை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Account information
ta: கணக்கு தகவல்கள்

en: Lithuanian
ta: லித்தோனியன்

en: An error has occurred.
ta: ஒரு பிழை ஏற்பட்டுள்ளது.

en: Ukrainian
ta: உக்ரேனியன்

en: Format settings:
ta: வடிவமைப்பு அமைவுகள்:
