Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Statistics
th: สถิติ

en: Email
th: อีเมล

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: Account information
th: ข้อมูลทั่วไปของผู้ใช้

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น
