Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Position
cs: Pozice

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Notification
cs: Oznámení
