Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Position
cy: Lleoliad

en: Ok
cy: Iawn

en: Please wait...
cy: Arhoswch...
