Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Position
eu: Kokapena

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Middle
eu: Erdian

en: Ok
eu: Ados

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...
