Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fa: بله

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Position
fa: موقعیت

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Ok
fa: تایید

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی
