Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Position
he: מיקום

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Middle
he: אמצע

en: Ok
he: בסדר

en: Please wait...
he: נא להמתין...
