Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Position
pl: Pozycja

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Middle
pl: Środek

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Credentials
pl: Kwalifikacje
