Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Notification
sv: Avisering

en: Credentials
sv: Referenser
