Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bg: Да

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Button
bg: Бутон

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...
