Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
