Airship Web Notifications (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Button
fr: Bouton

en: Banner
fr: Bannière

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Middle
fr: Milieu

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: Default Title
fr: Titre par défaut

en: Bottom Left
fr: En bas à gauche

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Top Left
fr: En haut à gauche

en: Top Right
fr: En haut à droite

en: Credentials
fr: Accréditation

en: Date and Time
fr: Date et heure
