Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
gl: Si

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Button
gl: Botón

en: Position
gl: Posición

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Middle
gl: Medio

en: Ok
gl: Correcto

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...
