Airship Web Notifications (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Middle
hu: Közép

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Notification
hu: Értesítés

en: Default Title
hu: Alapértelmezett cím

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Top Center
hu: Felső közép

en: Bottom Center
hu: Alsó közép
