Airship Web Notifications (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Já

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Top
is: Toppur

en: Position
is: Staðsetning

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...
