Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Yes
it: Sì

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Button
it: Pulsante

en: Position
it: Posizione

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: Notification
it: Notifica

en: Date and Time
it: Data e Ora
