Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...
