Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Button
ka: ღილაკი

en: Position
ka: პოციზია

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
