Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...
