Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...
