Airship Web Notifications (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Button
lt: Mygtukas

en: Position
lt: Pozicija

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Notification
lt: Įspėjimas
