Airship Web Notifications (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ro: Da

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Button
ro: Buton

en: Position
ro: Poziţie

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: Notification
ro: Notificare
