Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Button
ta: விசை

en: Position
ta: இடம்

en: Ok
ta: சரி

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...
